תפריט צור קשר טלפון

הדברה נגד יתושים

הדברה נגד יתושים! אבל כזו שלא הורגת את היתוש רק מונעת כניסה

אנשים רבים שואלים האם ישנן אפשרויות של הדברה נגד יתושים. התשובה היא בהחלט כן, אך כדאי לדעת שזהו אינו הפתרון היחידי ואינו מתאים לכל מצב. אם אתם מחפשים פתרון לביתכם, כדאי להתחיל קודם כל עם התקנת רשתות נגד יתושים.

  • ידידותית מבלי להרוג את החרק
  • מחזיקה מעמד שנים
  • סוגי רשתות מסויימות עשויות מאולטרה שקופות
  • אינן מפריעות לזרימת האוויר
  • פתרון זול יותר מאשר הדברה לאורך זמן

כמובן שאם ישנה בעיה משמעותית של יתושים בגינה, אולי באמת כדאי לבחון את האפשרות של ביצוע פעולות הדברה. אך לרוב אם יתושים בגינה או במרפסת שיכולים להפוך את החיים לבלתי נסבלים ניתן למנוע כניסה שלהם עם רשת לחלון או לוטרינה.

image

צרו קשר

יתושים אינם מאפשרים שהייה בחוץ בשעות הערב, והיתושים כמובן מחפשים את דרכם אל תוך הבית. פעולות הדברה נגד יתושים עשויות לכלול פעולות כנגד מוקדי הדגירה ופעולות כנגד היתושים המעופפים. דגירת היתושים מתקיימת בכל מקום שבו יש מים עומדים. אם תזמינו חברה המבצעת הדברה נגד יתושים, הם צפויים להתחיל באיתור מוקדי הדגירה באזורכם. אך אינכם צריכים לחכות לשירותי הדברה, אתם יכולים כבר עכשיו לצאת ולחפש מוקדי דגירה באזור הבית - כל כלי שבו יש מים עומדים יכול להיות מקום בו ישנן רימות יתושים. בדקו היטב את הגינה והמרפסת, כל עציץ לא מנוקז יכול להיות מקום שורץ רימות יתושים.

ישנן גם פעולות הדברה נגד יתושים המתבצעות נגד היתושים המעופפים, כלומר בשלב הבוגר של החיים שלהם. פעולות הדברה אלו יכולות להתבצע באמצעות ערפול בשעות הפעילות של היתושים. התמדה בפעולות הדברה נגד יתושים יכולה להביא לצמצום אוכלוסיית היתושים בצורה משמעותית.

הדברה או הגנה

אין סתירה בין פעולות הדברה לבין פעולות התגוננות, ובמקרים רבים כדאי לשלב את האסטרטגיות. שימו לב שפעולות הדברה אינן מתאימות לדירות בבניין מגורים, אלו הן פעולות הדברה המבוצעות בסביבה חיצונית. אם יש לכם יתושים בתוך הבית, תוכלו להתמודד איתם בעזרת קוטל חרקים מעופפים ביתי.

אך לצד פעולות ההדברה תמיד כדאי למגן את הבית באמצעות רשתות נגד יתושים. ניתן להתקין רשתות על החלונות. וכל עוד הרשתות מכסות את כל החלונות ולא משאירים דלתות פתוחות, אתם תיהנו מהגנה מוחלטת.

אם ישנה בעיה חמורה של יתושים, בהחלט כדאי לבדוק את האפשרות של הזמנת הדברה נגד יתושים. אך באופן כללי סביר להניח שתרצו לצמצם את השימוש בחומרים כימיים בסביבת הבית שלכם. למרות שכיום ישנם חומרים מתקדמים ובטוחים לשימוש, עדיין יש להם השלכות סביבתיות ונרצה לצמצם את השימוש בהן. רשתות נגד יתושים הן הפתרון היחידי שאינו גורם לנזקים סביבתיים ואינו מהווה סכנה בריאותית.

הדברה נגד יתושים

הדברה נגד יתושים היא פעולה שצריך לחזור עלייה באופן תקופתי/עונתי. אם יש לכם מכת יתושים בגינה, באמצעות הדברה תוכלו לצמצם את מספר היתושים, אך הבעיה לא תיעלם לחלוטין.

לסיכום, טיפול מונע הוא בדרך כלל הפתרון הטוב ביותר והוא הצעד הראשון בהדברה נגד יתושים. הקפידו לייבש את כל מקורות המים בסביבת הבית, על מנת לא לספק ליתושים סביבה להטיל בה את הביצים.

למעלה
ווצאפ