תפריט צור קשר טלפון

הרחקת יתושים

מכת יתושים? הרחקת יתושים הפתרון היעיל

הקיץ מגיע ואיתו גם מכת היתושים. הם מזמזמים, הם מעצבנים, הם עוקצים, הם גורמים לנו להתגרד ומפריעים לנו לישון. אבל מעל לכל, הם גם מביאים איתם סכנה. היתושים מפיצים מחלות, כמו קדחת הנילוס המערבי, זיקה, קדחת דנגיי ואחרות. אלו הן מחלות מסוכנות שבוודאי תרצו להימנע מהן; הן מסוכנות לבני האדם ואפילו לחיות מחמד, חלקן עשויות להיות קטלניות. זהו הזמן לחשוב על הרחקת יתושים.

לצערנו מחלות המועברות על ידי יתושים הן בעיה עולמית. זנים חדשים של יתושים, שבעבר היו מוגבלים לאזורים מסוימים, מתפשטים בעולם, ומביאים איתם מחלות אקזוטיות. מחלות שפעם נחשבו לנחלתן הבלעדית של מדינות באפריקה, אסיה והאיים הקאריביים, מתפשטות לאזורים שונים בעולם הכוללים את צפון אמריקה, אירופה והמזרח התיכון.

ישנן שיטות שונות להתמודדות עם בעיית היתושים. השיטות השונות כוללות פעולות הדברה באמצעים כימיים, פעולות מניעה כמו ייבוש מקורות מים עומדים, שימוש בדוחי יתושים ושימוש בביגוד מתאים למניעת עקיצות. אך לצורך התמודדות עם בעיה של יתושים בבית, הדרך הטובה ביותר היא מניעה, כלומר הרחקת יתושים באמצעות שימוש ברשתות. אינכם רוצים להתמלא כל לילה בתכשירים כימיים, ואם אזור הדגירה של היתושים אינו בגינתכם, אין ממש פעולות הדברה שתוכלו לעשות.

image

צרו קשר

רשתות להרחקת יתושים

אם יש פתרון שהוא יעיל במאת האחוזים ומונע מהיתושים להיכנס לביתכם, אלו הן רשתות נגד יתושים. רשתות להרחקת יתושים הן פתרון זול, אסתטי ויעיל במיוחד. בעזרתן תוכלו להסתובב בחופשיות בביתכם, לישון בשקט ולא להיעקץ.

הרחקת יתושים באמצעות רשתות היא פתרון מושלם - שום יתוש אינה מסוגל לעבור את רשתות היתושים. ניתן להתקין אותן על חלונות, ויטרינות ודלתות. כל עוד תקפידו לסגור את הרשתות, שום יתוש לא יכנס הביתה.

כיום ניתן להשיג רשתות יפות ואיכותיות. יש להן עמידות גבוהה, כולל רשתות המתאימות לבתים בהם ישנן חיות מחמד הנוטות לשרוט ולהרוס רשתות. הן בעלות רמה גבוהה של שקיפות ומאפשרות לכם להמשיך ליהנות מהנוף ומזרימה חופשית של אוויר. רק היתושים נשארים בחוץ.

ישנם סוגים שונים של רשתות יתושים, חלקן אפילו מתאימות לצורך התקנה עצמית. אך הפתרון היעיל ביותר, והאסתטי ביותר הוא התקנה מקצועית. ניתן להתקין רשתות יתושים באמצעות מסגרות ומסילות אלומיניום, כך תיהנו מנוחות. אך ישנם פתרונות המתאימים לכל סוג של חלון, גם אם לא הותקנה בו מראש תשתית לרשתות.

שימוש ברשתות להרחקת יתושים יעניק לכם פתרון בביתכם, אך שימו לב כי הן אינן יכולות לפתור את בעיית היתושים בגינה ובמקומות פתוחים. אם אתם אוהבים לשבת בגינתכם בלילות הקיץ וסובלים מיתושים, כדאי לבדוק האם ישנם בגינה או בסביבת הבית מאגרי מים עומדים בהם מתרבים היתושים; אפילו תחתית עציץ עם מים בתוכה יכולה להספיק עבורם. במידת הצורך תוכלו לפנות למדבירים או לרשויות. כדאי גם להשתמש בביגוד מתאים ותכשירים דוחי יתושים.

 

למעלה
ווצאפ