תפריט צור קשר טלפון

מה עושים נגד יתושים

איך מתמודדים עם יתושים מעצבנים? הפיתרון היעיל ביותר כאן

השאלה מה עושים נגד יתושים בוודאי חלפה בראשכם בכל לילה שבו שמעתם את זמזום היתושים המעצבן ואחריו העקיצות המגרדות. יתושים הם בהחלט בעיה, ואפילו סכנה בריאותית. חשוב להימנע מעקיצות היתושים והחדשות הטובות הן שיש דרכים לעשות זאת.

אז מה עושים נגד יתושים? קודם כל עלינו להבחין בין שני מקרים: התמודדות עם יתושים בבית, והתמודדות עם יתושים בחוץ.

כאשר אנו נמצאים בחוץ, למשל בגינה או בטיול בשטח, היתושים יכולים להיות אורחים לא רצויים. בעונות מסוימות, ובמקומות מסוימים, ישנן כמויות גדולות של יתושים. במקרים אלו הפתרונות הם שימוש בביגוד מתאים על מנת לצמצם את עקיצות היתושים, ושימוש בדוחי יתושים.

צרו קשר

נכון, יש גם יתושים שעוקצים דרך הבגדים, ובוודאי שלא תרצו לכסות את עצמכם בשכבות רבות בימי הקיץ. לכן תצטרכו להיעזר בדוחי יתושים. ישנם מוצרים שונים למריחה על העור, חלקם עשויים חומרים כימיים, אחרים טבעיים ונחשבים לבטוחים יותר וידידותיים לסביבה. קיימים גם מוצרים כמו נרות סיטרונלה, הם יכולים להתאים כאשר אתם יושבים בחצר או במרפסת. אם מדובר בלינה בשטח, כדאי שתשתמשו בכילות נגד יתושים.

שימו לב שדוחי היתושים אינם מספקים הגנה מוחלטת. יש לחזור ולמרוח אותם שוב ושוב. הם יסייעו להפחית את עקיצות היתושים, אך בעת שהייה בחוץ, עדין תיעקצו. כדאי לשלב אמצעים שונים, כמו דוחי יתושים וביגוד מתאים על מנת לצמצם את הסיכון.

ומה עושים נגד יתושים בבית? כאשר אתם שוהים בביתכם אין צורך למרוח את עצמכם באמצעים כימיים. המוצרים הללו אינם מתאימים לשימוש יומיומי. הפתרון הטוב ביותר הוא התקנת רשתות נגד יתושים בחלונות הבית והדלתות.

רשת נגד יתושים

התקנת רשת נגד יתושים היא הפתרון הטוב ביותר למניעת יתושים בבית. הרשתות מעניקות הגנה מפני יתושים ומפני שאר חרקים מעופפים הנמשכים לאורות הבית ורוצים להיכנס. ובעוד היא מונעת מחרקים להיכנס, היא מאפשרת כניסה של אור וזרימת אוויר חופשית.

כיום ישנן רשתות חזקות ועמידות, ויחד עם זאת בעלות רמה גבוהה של שקיפות. כך שהן מעניקות לכם פתרון אסתטי ומאפשרות ליהנות מהנוף.

ניתן להתקין אותן על כל חלונות הבית, דלתות המרפסת וכל כניסה לבית. למעשה חשוב להתקין אותן על כל החלונות על מנת לא לאפשר ליתושים להיכנס.

בזכות רשת נגד יתושים תוכלו ליהנות מבית ללא יתושים. זהו פתרון זול ומשתלם המעניק לכם פתרון לשנים ארוכות. זהו פתרון ידידותי לסביבה החוסך מכם את הצורך בשימוש בקוטלי חרקים מעופפים או התמרחות בתכשירים כימיים.

ישנם סוגים שונים של רשתות נגד יתושים, וניתן למצוא פתרון עבור כל חלון בבית. גם אם אין בביתכם מסילות ותשתיות לרשתות, עדיין ישנם פתרונות מתאימים כמו למשל רשתות מגנטיות. אם תרצו למגן את הבית שלכם ולמנוע מהיתושים להיכנס, פנו אלינו ונשמח לעזור, לייעץ ולהתקין עבורכם רשת נגד יתושים.

למעלה
ווצאפ