תפריט צור קשר טלפון

מכת יתושים בבית

מכת יתושים בבית, מה עושים??

לילה, אתם שוכבים במיטה ורוצים להירדם. אבל אז מתחיל הזמזום הזה באוזן, אתם לא בטוחים האם הוא מימין או משמאל. אתם מורידים לעצמכם סטירה ואז שקט. אתם חושבים שהרגתם את היתוש, אבל פתאום מתחיל לגרד לכם ברגל. נשמע לכם מוכר? כנראה שאתם סובלים ממכת יתושים בבית. דבר מוכר בקיץ ישראלי.

יתושים פעילים מאוד בלילה והתרחיש שתיארנו מוכר לכל אחד, אך האמת שיתושים בבית יכולים לעקוץ בכל שעות היום ולהפוך את החיים שלכם לבלתי נסבלים. היתושים יכולים לעקוץ אתכם בכל איברי הגוף, וחלקם אפילו יכולים לעשות זאת דרך הבגדים.

 גירודים וגירויים בעור הם רק חלק מהבעיה. הבעיה האמתית היא המחלות המופצות על ידי יתושים. זני יתושים חדשים מופיעים בישראל, ואיתן גם מחלות שפעם ראינו רק במדינות אסיה, אפריקה או דרום אמריקה. מכת יתושים בבית מסכנת את בריאות המשפחה והופכת את השהייה בבית לבלתי נסבלת. היתושים תמיד יעקבו אחריכם בבית וינסו לעקוץ ללא הרף.

אבל לא נמאס לכם לרדוף אחר היתושים עם כפכף או להתמרח כל לילה בתכשירים כימיים דוחי יתושים, כאילו אתם באיזה טיול לאיים של תאילנד? יש רק דרך אחת להתמודד עם מכת יתושים בבית, והיא באמצעות התקנת רשת נגד יתושים. כך תוכלו ליהנות מלילות בלי יתושים, ולחסוך מעצמכם את ההתמרחות בחומרים כימיים דוחי יתושים, דבר שבפני עצמו גורם לנזק בריאותי.

רשת נגד יתושים

לפעמים הפתרון הטוב ביותר הוא גם הפשוט ביותר. רשת נגד יתושים פשוט אינה מאפשרת ליתושים להיכנס לביתכם. אתם יכולים להתקין את הרשתות על כל חלונות הבית, הדלתות ואפילו הויטרינה של המרפסת. כאשר מותקנות רשתות ומקפידים לסגור אותן, היתושים יכולים רק לחלום להיכנס פנימה.

גם אם החלון שלכם אינו כולל מסילות לרשתות, תדעו לכם שתמיד ישנם פתרונות להתקנת רשת נגד יתושים. לכל חלון ניתן למצוא פתרון מתאים, לפעמים באמצעות רשתות נפתחות ולפעמים באמצעות רשתות קבועות. הדרך הטובה ביותר היא להתקין רשת נגד יתושים באמצעות מתקין מקצועי. אך ישנם גם פתרונות להתקנה עצמית.

גם הרשתות של היום הן לא מה שהיה פעם. תשכחו מהמראה הירוק שמסתיר לכם את הנוף. כיום ישנן רשתות מתקדמות בעלות רמה גבוהה של שקיפות. הן כמעט בלתי נראות, אך יחד עם זאת שומרות על חוזק ועמידות. רשת נגד יתושים מאפשרת לכם ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון ואינה פוגעת בתנועת האוויר בבית. כאשר יש על החלון רשתות, ניתן לפתוח אותו בשעות הערב ולתת לבריזה נעימה להיכנס הביתה, מבלי חשש מיתושים.

ובלילות, כאשר תשכבו במיטה תוכלו להירדם בשקט. לא תשמעו את זמזום היתושים ולא תתעוררו מהגירודים הבלתי נסבלים. אך הסיבה האמתי בגינה תוכלו לישון בשקט היא הידיעה שבני משפחתכם מוגנים מכל אותן מחלות המועברות על ידי יתושים.

למעלה
ווצאפ