תפריט צור קשר טלפון

מרחיק יתושים

מרחיק יתושים מקצועי בעזרת רשת המותקנת על החלון

כולנו מבינים את בעיית היתושים. מדובר בהרבה יותר מעקיצות טורדניות, זוהי סכנה בריאותית. על מנת להתמודד עם היתושים אנו משתמשים בשיטות שונות של הדברה נגד יתושים, רשתות המונעות את כניסתם לביתנו ואפילו קוטלי יתושים חשמליים. אך מה לגבי מרחיק יתושים? אילו שיטות עומדות לרשותנו על מנת להרחיק את היתושים מאיתנו.

רשתות נגד יתושים - אולי הפיתרון הכי יעיל נגד יתושים. רשת יתושים היא מרחיק יתושים מושלם עבור הבית. חשוב מאוד להתקין רשתות על החלונות והדלתות. אם מקפידים להשתמש בהן נכון, שום יתוש לא יכול לעבור דרך הרשתות. פתרון זה לאורך זמן נחשב לזול יותר מכיוון שחוץ מהשקעה ראשונית של כמה מאות שקלים לחלון אין צורך יותר בהשקעה לאורך שנים כמו כן צריך לקחת בחשבון שפיתרון זה טוב לא רק נגד יתושים אלא  בכלל נגד כל החרקים המעופפים.

image

צרו קשר

פתרונות נוספים

תכשירים דוחי יתושים - היתושים נמשכים אל גוף האדם  בעקבות פליטת הפחמן הדו חמצני. וכאשר הם מאתרים את האדם הם עוקצים אותו על מנת למצוץ את דמו, זהו המזון של היתושים. ישנם תכשירים שונים להרחקת יתושים, חלקם מגיעים בצורת תרסיס, אחרים באמצעות קרמים וצורות אחרות כמו צמידים. במשך שנים רבות החומר העיקרי בו השתמשנו על מנת להרחיק את היתושים היא ה DEET. זהו חומר שפותח על ידי צבא ארצות הברית במהלך מלחמת העולם השנייה. באותם הימים המחלות המועברות על ידי יתושים פגעו קשה ביכולות הצבא האמריקאי במדינות אסיה ולכן הם חיפשו אחר פתרון המרחיק את היתושים. עד היום ניתן למצוא תכשירים דוחי יתושים המבוססים על חומר זה. זהו מרחיק יתושים יעיל, אך מצד שני עלולות להיות לו השפעות שליליות על גוף האדם ועל הסביבה.

כיום ניתן למצוא תכשירי מרחיק יתושים המבוססים על חומרים טבעיים, כמו למשל תכשירים המבוססים על אקליפטוס או ציטרונלה. אלו מגיעים גם בתור תכשירים למריחה על הגוף וגם בצורות שונות, כמו למשל נרות.

צמחים מרחיק יתושים - ישנם צמחים המכילים חומרים אתריים המשמשים כמרחיק יתושים טבעי. את חלקם נמצא בתכשירים דוחי יתושים, אך ניתן גם להביא אותם אל הגינה שלכם על מנת להרחיק את היתושים. זוהי אינה הגנה מוחלטת, אך היתושים בהחלט נוטים להתרחק מצמחים אלו. ברשימת הצמחים הנחשבים למרחיק יתושים טבעי תוכלו למצוא את הלוונדר, הבזיליקום, עשב לימון, שום ואחרים. ניתן לשתול אותם בגינה והמרפסת, ובכלל תיהנו מהם לא רק בהקשר היתושים.

כילות נגד יתושים - עוד אמצעי יעיל להרחקת היתושים מגופכם הן כילות. זהו אמנם אינו פתרון המתאים לכל מצב, אך הן מתאימות על מנת להגן עליכם מיתושים כאשר אתם שוכבים במיטה. ישנן אפילו פתרונות המתאימים לשטח ויכולים להיות פתרון עבור המוצ‘ילרים ואוהבי השטח. הכילות הן פשוט רשתות עדינות אשר אינן מאפשרות ליתושים להתקרב לגופכם.

נרות ועששיות - כיום ישנם פתרונות של נרות או עששיות הפולטות שמנים אתריים המרחיקים יתושים. אלו הם מוצרים המספקים גם אווירה וגם מרחיקים את היתושים. הם יכולים להתאים לגינה או למרפסת, אך היעילות שלהם מוגבלת והם אינם יכולים לספק הגנה במאת האחוזים.

למעלה
ווצאפ