תפריט צור קשר טלפון

רשתות לחלונות התקנה עצמית

יש לכם ידיים טובות? רכשו מאיתנו את הרשת והאלומיניום להתקנה עצמית

מעבר לפיתרון הכולל של התאמת מסגרת אלומניום עם רשת ו/או החלפת רשת על מסגרת מוכנה - אנו מציעים גם פתרון של החומר גלם עצמו, של המסגרת אלומיניום והרשת כיחידה כך שתוכלו להתקין באופן עצמאי את הרשת, כמובן שאנו מציעים עבורכם פיתרון כולל גם של התקנה.

רשתות לחלונות התקנה עצמית הן פתרון מעולה למה שרוצה להבטיח לו ולמשפחתו בית ללא יתושים. ישנם בתים בהם מראש הותקנו רשתות נגד יתושים. אך בבתים רבים החלונות נבנו ללא רשתות, וההתקנה יכולה להיות מורכבת ויחסית יקרה. אך מצד שני אף אחד לא רוצה לחיות עם יתושים. אך אך דאגה, ישנו פתרון גם לזה.

יתושים הם לא רק מטרד מציק, הם גם מפיצים מחלות מסוכנות. בעולם כולו עוקבים בדאגה אחר התפשטות זנים אקזוטיים של יתושים המביאים מחלות למקומות חדשים בהם לא נתקלו במחלות אלו בעבר. גם בארץ ישנן מחלות המועברות על ידי יתושים וחשוב להישמר. רשתות לחלונות התקנה עצמית מעניקות לכם פתרון קל ומהיר.

שום יתוש לא יכול לחדור לביתכם כאשר מותקנת בו רשת יתושים. כל עוד הרשת מכסה את כל החלונות ולא משאירים שום מקום פתוח, היתוש לא יכנס. וגם לא חברים אחרים מעולם החרקים המעופפים…

מה שכן יכנס לביתכם זה אור טבעי ואוויר. הרשתות המודרניות הן בעלות רמת שקיפות גבוהה ומעניקות גם פתרון אסתטי.

רשתות לחלונות התקנה עצמית מאפשרת לכם פתרון יעיל ומהיר. אינכם צריכים לחכות לאנשי מקצוע בזמן שאתם סובלים מיתושים. אינכם צריכים לשלם לאנשי מקצוע אלפי שקלים לצורך התקנת רשתות. אתם גם לא צריכים ציוד מיוחד או ידע טכני. הרשתות תוכננו במיוחד להתקנה עצמית קלה ופשוטה.

image

צרו קשר

פתרון לדירות שכורות

ישנם רבים המתגוררים בדירות שכורות בהן אין רשתות נגד יתושים. משכירי הדירות אינם רוצים להשקיע סכומים גבוהים בדירה שאינה שלהם, אך מצד שני גם אינם רוצים לסבול מהיתושים. רשתות לחלונות להתקנה עצמית מספקות להם פתרון מעולה. ניתן פשוט לגשת לחנות ולרכוש אותן, או להזמין באינטרנט. אין צורך בקידוח או משהו בסגנון ותוך כמה דקות את ממגנים חלון. זה זול מאוד וניתן גם להסיר אותן כאשר אתם מפנים את הדירה.

רשתות יתושים מגנטיות

רשת מגנטית היא דוגמה טובה לרשתות לחלונות התקנה עצמית. רשתות אלו נצמדות לחלון באמצעות מגנט. הן יכולות להתאים לכל חלון, גם אם ישנה מסגרת מעץ. ישנו סרט מגנטי אותו מדביקים על מסגרת החלון, והרשת מתמגנטת אליה. פתרון זה אינו דורש קידוח או הברגה. כלי העבודה היחידי שתצטרכו הוא מספריים.

רשת זו אינה קבועה, ניתן להתקינה ולהסירה ללא שום מגבלה. אם תרצו לפתוח את החלון, ניתן פשוט להרים קצת את הרשת ולפתוח את החלון. היא אינה מגבילה אתכם בשום צורה. הרשתות מגיעות במידות סטנדרטיות, אך ניתן גם לגזור אותן על מנת להתאים את גודל הרשת לחלון.

אל תשאירו את משפחתכם לא מוגנת. היתושים הם מטרד גדול ואיום רציני על הבריאות של משפחתכם. הפתרון הוא פשוט מאוד וגם זול מאוד. הקיץ מתקרב ואיתו מכת היתושים, הפעם תהיו מוכנים ותשאירו את היתושים בחוץ.

למעלה
ווצאפ