תפריט צור קשר טלפון

רשת יתושים לדלת הזזה

רשת יתושים היא הפתרון הטוב ביותר למניעת כניסתם של יתושים לביתכם. ולא רק יתושים, בימי הקיץ ישנם חרקים מעופפים רבים הנמשכים לאורות הבית וחודרים לביתכם. באמצעות התקנת רשת יתושים תוכלו למנוע את הכניסה של כל החרקים המעופפים. ויחד עם זאת תמשיכו ליהנות מזרימה חופשית של אוויר וכניסה של אור בשעות היום.

בזכות רשת יתושים תוכלו לעבור קיץ ללא יתושים. הרשתות יבטיחו שהיתושים לא יכנסו לביתכם ותוכלו לישון בשקט מבלי להיעקץ ולהתגרד, ומבלי לשמוע את זמזום היתושים המעצבן. זכרו כי יתושים הם הרבה יותר ממטרד העקיצות, היתושים מעבירים מחלות מסוכנות, חלקן מחלות מסכנות חיים היכולים לפגוע בעיקר באוכלוסיות רגישות, אך לא רק.

שימוש ברשת נגד יתושים מאפשר לכם ליהנות מפתרון ידידותי לסביבה וידידותי לבריאות שלכם. לא רק שהן מונעות את סכנת היתושים, הן גם חוסכות לכם את הצורך להשתמש בקוטלי חרקים כימיים ומריחת תכשירים דוחי יתושים על העור. גם מבחינה כלכלית זהו פתרון משתלם יותר. דוחי יתושים הם מוצר יקר בו צריך להשקיע באופן קבוע. ואילו השקעה ברשת יתושים היא השקעה חד פעמית המחזיקה לשנים ארוכות.

בשביל למנוע את כניסת היתושים חשוב להשתמש ברשתות נגד יתושים על כל חלונות הבית וכל דלתות ההזזה. וחשוב כמובן שזו תהיה התקנה מקצועית שאינה משאירה מרווחים דרכם יכולים להיכנס היתושים.

ובוודאי לא תרצו לוותר על האסתטיות של ההתקנה, ולכן מוטב לעשות זאת באמצעות מתקין רשת יתושים מקצועי ולא להסתפק בפתרונות מסוג עשה זאת בעצמך.

רשת יתושים לדלת הזזה

זקוקים לרשת לדלת כניסה או הזזה? אנחנו הפיתרון הטוב ביותר

image

צרו קשר

בבתים רבים ישנן דלתות הזזה, כמו למשל דלת המרפסת. דלתות אלו מאפשרות כניסה של הרבה אור הביתה וכמובן זרימת אוויר חופשית. אך כאשר מגיע הקיץ גם יתושים נכנסים לביתכם דרך דלתות ההזזה. אם אין לכם רשת יתושים, לא תוכלו ליהנות מכל היתרונות של דלתות הזזה גדולות.

רשת יתושים לדלת ההזזה צריך להתקין על מסילות. זאת מכיוון שאתם רוצים לפתוח את הדלת בחופשיות ולא לשים מחסום מגביל. מסיבה זו, אם אין מסילות עבור רשת יתושים, עליכם להתקין מסילות שכאלו. זוהי הסיבה מדוע פתרונות עשה זאת בעצמך פחות מתאימים במקרה של רשת יתושים לדלת הזזה.

ומצד שני, אין טעם להתקין רשת יתושים רק על החלונות ולהפקיר את דלת ההזזה.

מעוניינים בהתקנת רשת יתושים לדלת הזזה? פנו אל המתקינים המקצועיים של ’אין יתוש‘. אנו נבדוק את הדלת ונכין עבורכם פתרון בהתאמה אישית. אנו יכולים להרכיב רשתות יתושים לדלת הזזה בכל גודל ובהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם ולמאפייני הדלת. גם כאשר אין תשתיות מוכנות לצורך ההתקנה, אנו יכולים לבצע התקנת מסילות.

לאחר התקנת רשת יתושים לדלת הזזה תוכלו ליהנות מבית בלי יתושים. תוכלו לשבת בבית וליהנות מזרימת האוויר, והיתושים נשארים בחוץ.

למעלה
ווצאפ