תפריט צור קשר טלפון

רשת יתושים מגנט

רשת יתושים עם מגנט להתקנה קלה ופשוטה

לילה קייצי ואתם במיטה. אתם רוצים לישון אבל באוזן שלכם נשמע הזמזום הטורדני. אינכם יודעים האם זה מימינכם או משמאלכם. אתם מכניסים לעצמכם סטירה, ואז דממה. אתם חושבים שחיסלתם את היתוש, אבל אחרי דקה שוב פעם הזמזום הטורדני. וכאשר אתם בטוחים שהוא באזור הפנים, פתאום אתם מרגישים את התחושה המגרדת ברגל. המטרד הזו הוא בלתי נסבל, אך יש בו גם סיכונים בריאותיים. רשת יתושים מגנט יכולה להיות הפתרון שיביא לכם לילות שקטים וישמור על הבריאות שלכם ושל בני משפחתכם.

מחפשים פתרון להרחקת היתושים? רשת נגד יתושים היא הפתרון המושלם עבור הבית. ואם אין לכם רשתות, ואינכם רוצים התקנה מסובכת, תוכלו להשתמש ברשת יתושים מגנט.

רשתות נגד יתושים הם אולי אחד הפתרונות היחידים שנותנים לכם הגנה במאת האחוזים. זוהי אינה הגזמה, שום יתוש אינו יכול לעבור דרך חריצי הרשת. ולא רק יתושים, אלא גם חרקים מעופפים אחרים. השאלה היחידה היא האם הרשת מותקנת בצורה הנכונה ואינה משאירה פתחים בצד. אם התקנתם את הרשת ואתם מקפידים להשתמש בה, שום יתוש לא יוכל לחדור בעדה.

image

צרו קשר

מהי רשת יתושים מגנט

רשת יתושים היא פתרון פשוט, אך בדרך כלל נדרשת התקנה של תשתיות מסוימות. דבר שיכול להיות בעייתי במקרים מסוימים. אם מתקנים חלון חדש, ניתן לנצל את ההזדמנות לבנות מערכת מסילות עם חלונות הזזה, ולכלול בהם גם רשת יתושים המותקנת על גבי מסגרת אלומיניום. אך מה עושים כאשר רוצים להתגונן מיתושים מבלי להחליף את החלון הקיים? רשת יתושים מגנט מביאה לכם את הפתרון הפשוט ביותר. ניתן להתקין אותה בהתקנה עצמית מהירה וזולה.

רשת יתושים מגנט מגיעה עם מסגרת הכוללת פרופיל מגנטי. לפני התקנת הרשת יש להתקין פרופיל מגנטי מסביב לחלון. זה נעשה באמצעות הדבקה פשוטה ומהירה. התקנת רשת יתושים מגנט אינה דורשת שום סוג של קידוח או עבודה מסובכת. היא יכולה להתאים לכל סוגי החלונות - חלונות עץ ואלומיניום, חלונות הזזה וחלונות צרים. כלי העבודה היחידי שתצטרכו הוא מספרים על מנת לגזור למידה הנכונה את הסרט המגנטי אותו מדביקים מסביב לחלון.

רשת יתושים מגנט ניתנת להתקנה מהירה וניתן להסיר אותה מתי שרוצים. למשל אם הרשת מפריעה לכם לניקוי החלון, פשוט שולפים אותה. לאחר שתנקו את החלון תוכלו להחזיר אותה בקלות למקום.

האם רשת יתושים מגנט מתאימה לכל סוגי החלונות? רשת יתושים מגנט מגיעה בגדלים שונים. אלו הם גדלים סטנדרטים היכולים להתאים לרוב סוגי החלונות. ניתן למצוא גם רשתות בעלות מסגרת בצבעים שונים על מנת להתאים לסגנון העיצובי של הבית.

לאחר התקנת הרשת תוכלו ליהנות מפתרון שהוא אסתטי, המאפשר כניסת אור וזרימת אוויר, אך מונע את כניסתם של היתושים ושאר החרקים המעופפים. רשת יתושים מגנט תביא לכם שקט ובריאות.

למעלה
ווצאפ