תפריט צור קשר טלפון

רשת לחלון נגד יתושים

רשת לחלון נגד יתושים, ברחשים וחרקים שונים

רשת לחלון נגד יתושים דבר חובה בכל בית. מידי קיץ מתחילה בישראל מכת היתושים הטורדניים. כאשר אנו שומעים את המילה יתושים אנו מייד מדמיינים את הזמזום הטורדני והעקיצות המגרדות. אך לצערנו זה לא מסתיים בזה, היתושים הם איום על בריאותנו ובריאות משפחתנו. הם מפיצי מחלות מסוכנות וחשוב להישמר מהם.

ישנן שיטות שונות להתמודדות עם יתושים - הדברה, תכשירים דוחי יתושים, נרות ציטרונלה ועוד. אך אם ישנו פתרון המספק יעילות מוחלטת בתוך הבית. פתרון שאינו דורש שימוש בחומרים כימיים המזיקים לבריאות או לסביבה - הפתרון הוא רשת לחלון נגד יתושים. שום יתוש לא יכול להיכנס לביתכם כאשר הותקנה עליו רשת נגד יתושים.

אין סיבה שתתמרחו בחומרים כימיים מידי לילה כאשר אתם רוצים לשכב לישון. והאמת שזה גם לא ממש זול. פשוט התקינו רשת יתושים ושימו סוף לבעיה.

image

צרו קשר

מבחר סוגי רשתות יתושים

ישנו פתרון לכל סוג של חלון, וגם פתרונות עבור דלתות. רשת לחלון נגד יתושים יכולה להיות רשת המותקנת באמצעות מסילות הזזה. זוהי יכולה להיות רשת גלילה. רשת המותקנת על צירים ואפילו רשת קבועה. חלק מהפתרונות דורשים אנשי מקצוע על מנת שיכינו את הרשת והמסגרת ויתקינו אותה. אך חשוב לדעת שישנם גם פתרונות יעילים המיועדים להתקנה עצמית. פתרונות זולים ויעילים בדיוק כמו כל רשת אחרת שהותקנה על ידי מתקין חלונות.

ישנן רשתות מסוגים שונים וחומרים שונים. גם הרשתות שונות וגם המסגרות שונות. הרשתות המודרניות הן חזקות ועמידות ומחזיקות מעמד שנים ארוכות. הן עמידות בפני קרני השמש וחלקן אפילו עמידות בפני בעלי חיים. אם יש לכם חיות מחמד הנוהגות להיצמד לחלון, אלו עלולות בקלות לקרוע את הרשתות עם ציפורניהן. לכן חשוב להתקין רשתות בעלות עמידות גבוהה.

הרשתות של היום הן גם בעלות רמת שקיפות גבוהה. הן אסתטיות מאוד ומאפשרות לאור הטבעי והאוויר להיכנס לביתכם באופן חופשי.

גם אם אתם מתגוררים בדירה שכורה ואינכם רוצים להשקיע או לקדוח, ניתן למצוא רשתות לחלון נגד יתושים מתאימות. ישנן רשתות מגנטיות אשר אינן דורשות קידוח. הן קלות להתקנה, לא משאירות סימנים ואינן דורשות השקעה גדולה. תוכלו לרכוש אותן ולהתקין באופן עצמאי. כך תיהנו מקיץ ללא יתושים גם בדירה השכורה.

רשתות או הדברה

ישנם אנשים הסובלים ממכת היתושים ומחליטים לפנות לחברות ההדברה. ניתן לבצע הדברה נגד יתושים, וזה יכול להיות מתבקש במקרים מסוימים. אך האמת שזה לא פותר את הבעיה. אם יש לכם ריכוז גדול של יתושים בגינה, הדברה נגד יתושים יכולה לצמצם באופן משמעותי את כמות היתושים. ואם תזהו את מוקדי הדגירה, בהחלט תוכלו להשיג שינוי משמעותי. אך בפועל גם אם תצמצמו את כמות היתושים בתשעים אחוז, וכל זה לתקופת זמן מוגבלת, עדיין יהיו יתושים שינסו לחדור לביתכם. לכן אין תחליף לרשת לחלון נגד יתושים.

זהו גם פתרון ידידותי יותר לסביבה מאשר שימוש בחומרי הדברה רעילים.

למעלה
ווצאפ