תפריט צור קשר טלפון

רשת נגד יתושים לחלון

נמאס לכם מזמזום היתושים בלילה והעקיצות המציקות? רוצים לשמור על בריאות משפחתכם? הגיע הזמן לשים מחסום בפני היתושים. בשוק ישנם אמצעים שונים להתמודדות עם יתושים, אך קו ההגנה המרכזי לביתכם הוא רשת יתושים לחלון. באמצעות התקנת רשת ליתושים אתם מונעים מהיתושים להיכנס לביתכם.

ישנם אמצעים שונים נגד יתושים, כמו למשל דוחי יתושים למריחה על העור. אלו יכולים להתאים לטיולים, אך בבית שלכם לא תרצו להתמרח מידי לילה בחומרים כימיים. אין סיבה לעשות זאת, כאשר ניתן להתקין רשת יתושים לחלון.

צרו קשר

פתרון שבאמת עובד

ישנם הרבה פתרונות להתמודדות עם יתושים, לחלקם יש יעילות גבוהה לחלקם פחות, אך רשת יתושים לחלון היא פתרון מושלם. ניתן לעשות הדברה נגד יתושים. זה בהחלט יסייע להפחית את כמות היתושים בגינה, ויעניק פתרון עונתי. אבל זה לא יעלים לחלוטין את היתושים. ניתן גם להשתמש בדוחה יתושים, חלקם יעילים מאוד. אבל גם אם מרחתם כל סנטימטר בגופכם בדוחה יתושים, עדיין יתכן שתזכו לכמה עקיצות בודדות.

רשת יתושים לחלון היא פתרון קבוע ומוחלט. לאחר התקנת הרשת תיהנו מפתרון למשך שנים רבות. ליתוש אין שום אפשרות לעבור דרך חורי הרשת. אם הרשת הותקנה בצורה נכונה והיא מכסה את כל שטח החלון, היתושים יאלצו להישאר בחוץ. הדרך היחידה של היתושים לחדור לביתכם היא במקרה שתפתחו חלון ללא שימוש ברשת, או אולי יצליחו לחמוק פנימה כאשר אתם פותחים את הדלת. אך אם תקפידו על השימוש ברשת ולא תשאירו את הדלת פתוחה במשך דקות ארוכות, תיהנו מבית ללא יתושים.

ולא רק יתושים. שימוש ברשת ימנע מאינספור חרקים מעופפים להיכנס לביתכם. בימי הקיץ, במיוחד באזורים בהם ישנה הרבה צמחיה ושטחים פתוחים, ניתן למצוא אינספור סוגים של חרקים מעופפים הנמשכים אל תאורת הבית ונכנסים הביתה. רשת יתושים לחלון תמנע גם מהם להיכנס.

פתרון אסתטי ונעים לבית

בעבר ראינו רשתות יתושים ירוקות ומכוערות, או רשתות מתכת עבות. אלו אמנם סיפקו הגנה, אך פגעו בכניסת האור לבית. כיום הרשתות עשויות מחומרים כמו פוליאסטר או מתכת, אך הן דקיקות במיוחד. חלקן ממש שקופות ואינן יוצרות שום הפרעה אסתטית. רשת יתושים לחלון מאפשרת לאור הטבעי להיכנס פנימי וכמובן גם זרימת אוויר.

ישנו פתרון לכל בית. ניתן להתקין רשתות יתושים על כל סוגי החלונות. רשת יתושים לחלון יכולה להיות על מסגרת עץ או אלומיניום. ניתן להשתמש בה בתור רשת הזזה על מסילות, צירים או רשת קבועה. ישנם אנשי מקצוע המתמחים בהתקנת רשתות, אך ישנם גם פתרונות רבים המתאימים להתקנה עצמית - למשל רשת יתושים מגנטית לחלון. ניתן גם למצוא מסגרות בצבעים שונים ולהתאים את הרשת לעיצוב הבית.

רשת יתושים לחלון ניתן למצוא בגדלים סטנדרטים, או להזמין בהתאמה אישית. אם צריך ישנן גם רשתות העמידות בפני חיות המחמד העלולות לפגוע ברשת. ישנו פתרון לכל צורך ולכל תקציב, אך מה שחשוב זה שיש פתרון השומר עליכם מהיתושים.

סביבה ללא יתושים

רשת יתושים לחלון תסייע לכם לשמור על בית ללא יתושים. אך אם באזורכם ישנה מכה של יתושים, כדאי גם לנקוט בפעולות נוספות על מנת להפחית את כמות היתושים. אם יש לכם בגינה או בסביבת הבית מקומות בהם ישנם מים עומדים, חשוב להיפטר מהם. אפילו מעט מים בעציץ לא מנוקז יכולים להיות מדגרה של עשרות יתושים. הקפידו על הניקיון וניקוז המים וזה יסייע לכם להפחית גם את היתושים בגינה.

למעלה
ווצאפ