תפריט צור קשר טלפון

רשת יתושים

רשת יתושים חובה שיהיה בבית

רשת יתושים היא דבר שחייבים בבית. למה לסבול מעקיצות היתושים, ולמה להיות חשופים למחלות שהם מעבירים? ניתן לפתור את הבעיה בקלי קלות באמצעות רשת יתושים.

כיום ישנם מגוון סוגים של רשתות נגד יתושים, באמצעותן ניתן למגן את כל הבית. ניתן להתקין רשת יתושים על החלון, על דלתות המרפסת ועל דלת הכניסה לבית. זה לא דבר יקר וזה מעניק לכם שקט, שלווה וכמובן בריאות. ישנם סוגים שונים של רשתות נגד יתושים: ישנן רשתות קבועות המותקנות על החלונות. ישנן רשתות העושות שימוש במסילות כמו חלונות הזזה ואפילו ישנן רשתות על צירים המתאימות עבור דלתות.

כאשר אנו מחפשים פתרונות נגד יתושים, אנו תמיד מוטרדים לגבי יעילותם. רשתות יתושים הן הדבר היעיל ביותר שיש. רשת מביאה 100% הגנה, שום יתוש לא יעבור דרכה. הדבר היחידי שפוגע ביעילות הרשת הוא התקנה רשלנית המשאירה פתחים ליתושים.

image

צרו קשר

מגוון סוגים של רשתות

ברוב הבתים החדשים היום כבר תמצאו רשת יתושים מותקנת על החלונות ודלתות המרפסת. אך גם בבתים ישנים שבהם אין תשתיות, ניתן תמיד למצוא פתרונות להתקנת רשת יתושים.

הרשתות נגד יתושים עשויות מפוליאסטר או ממתכת. בעבר הרשתות היו בעלות צבע ירוק, מנעו את כניסת האור ובכלל לא היו אסתטיות. כיום הטכנולוגיות השתפרו והרשתות הן בעלות שקיפות גבוהה ורמה גבוהה של אסתטיות. כך שבאמת כדאי להתקין בבית רשת יתושים.

בבתים רבים ישנן חיות מחמד העלולות לקרוע בעזרת ציפורניהן את רשתות היתושים. אך ניתן למצוא גם רשתות יתושים ממתכת העמידות בפני הנזקים של בעלי החיים.

הרשתות הקיימות היום בשוק מאפשרות כניסה מרבית של אור וזרימת אוויר. אך הן אינן מאפשרות את הכניסה של היתושים הטורדניים ושאר החרקים מעופפים הנמשכים אל האור.

רשת נגד יתושים להתקנה עצמית

על מנת להתקין רשת נגד יתושים, אינכם חייבים לפנות לאנשי מקצוע וזוהי לא חייבת להיות התקנה מסובכת. אם אתם לא בעניין של קידוח או שינוי משמעותי ויקר בתשתיות, אתם יכולים למצוא גם פתרונות של רשת יתושים להתקנה עצמית. כיום אנשים רבים רוכשים רשת יתושים להתקנה עצמית.

רשת יתושים להתקנה עצמית מבוססת על סקוטשים נדבקים ואינה דורשת שום קידוח. צד אחד של הסקוטש נדבק למסגרת החלון והצד השני נמצא על הרשת. כך ניתן להתקין אותה בקלות וגם להסיר (ולהחזירה שוב) במידה ורוצים.

לא משנה באיזה פתרון תבחרו - העיקר שתתקינו רשת יתושים בביתכם. על מטרד היתושים איננו צריכים לספר לכם, כולנו יודעים כמה עקיצות יתושים יכולות להיות מטרידות. חלקנו רגישים יותר, אחרים פחות, אבל בסופו של דבר כולנו לא סובלים את זה. אבל אסור לשכוח שגם מדובר בנושא בריאותי. אמנם עשרות שנים שלא היו מקרי מלריה בישראל, אך ישנן מחלות אחרות המועברות על ידי יתושים. ישנן מחלות שבעבר נחשבו לנחלתם הבלעדית של מדינות אסיאתיות או אפריקאיות, אך היום הן מתפשטות בעולם. רשת יתושים מסייעת לכם לשמור על בריאות המשפחה.

למעלה
ווצאפ